VISION Project
Ważne informacje dla uczestniczących

Ważne informacje dla uczestniczących

Ważne informacje dla uczestników

Na początek pragniemy serdecznie podziękować Państwu za poświęcenie swojego cennego czasu i zaangażowanie w nasz projekt. Państwa współpraca jest dla nas nieoceniona.

Informacje o wywiadzie i darmowym dojeździe

Jesteśmy grupą badaczy z projektu VISION, skupiającą się na zrozumieniu współżycia w europejskich społeczeństwach. Naszym celem jest odkrycie, jak mieszkańcy różnych regionów Europy mogą efektywnie współpracować ze sobą.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym wywiadzie, skierowanym głównie do osób z Polski, zwłaszcza tych, którzy dojeżdżają do pracy w Brandenburgii, czy to przez granicę, czy z obszarów przygranicznych. Szczególnie zależy nam na opowieściach osób pracujących w branżach logistycznych, techniczno-mechanicznych oraz pracowników sezonowych. Uczestnictwo w wywiadzie wiąże się z ofertą darmowego dojazdu z terenu przygranicznego polsko-niemieckiego do miejsca pracy. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z Państwem uda nam się wypracować nowe rozwiązania dla lepszej przyszłości naszego kontynentu.

VISION Projekt Poster
Plakat promujący wywjad

Etyka i dyskrecja

Zależy nam na tym, by wszyscy uczestnicy naszego projektu czuli się bezpiecznie i pewnie. Pragniemy zapewnić, że nasz wywiad podlega ścisłym regulom ochrony praw osobistych. Dbamy o najwyższy stopień dyskrecji i anonimowości podczas przetwarzania i wykorzystywania zebranych informacji w celach naukowych.

Materiały do pobrania

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi, które można pobrać poniżej. Prosimy również o zapoznanie się z naszą polityką prywatności i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przed udziałem w wywiadzie.